MojAndroid

Arkády majú obrovské uplatnenie na každej hernej platforme a výnimku netvoria ani mobilné zariadenia s Androidrom. Skvelou novinkou z tejto kategórie je hra Cosmo Run, v ktorej si precvičíte rýchle reakcie a priestorové videnie. Hra je dostupná v obchode Google Play zadarmo, takže asi tušíte, že bude zahŕňať vnútroherné nákupy.

V hre Cosmo Run je cieľom hráča prejsť čo najďalej po trojrozmernej ceste, ktorá metie vaše zmysly. Po ceste zbierate hviezdy, ktoré je možné použiť na pokračovanie v hre v prípade, ak vybočíte z cesty. Práve tieto hviezdy si môže hráč dokúpiť prostredníctvom reálnej meny a koniec koncov tak získať vyšše skóre ako ostatní. Za 1000 hviezd je možné dokonca vypnúť reklamy v hre, no na to, aby ste taký počet zozbierali priamo v hre bez nákupov, budete potrebovať niekoľko týždňov.

cosmo run cosmo run 2 cosmo run 1

 

Cosmo Run je veľmi pekne spracovaná jednoduchá arkáda, ktorá určite pobaví vo voľných chvíľach. Žiadne dlhšie hranie vás však nečaká.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+