MojAndroid

Stratégie patria medzi najobľúbenejší typ mobilných hier. O to viac vás zaujmú, ak prichádzajú s peknou grafikou a vysokou hrateľnosťou. Presne takou je aj novinka s názvom Boom Beach, ktorú do obchodu Play prináša štúdio Supercell. Dej hry sa odohráva na pevnine a na mori, pričom bojujete o rôzne ostrovy proti nepriateľom na lodiach a pobreží. Nepriatelia sú reálni ľudia, takže sa pripravte na nutnosť pripojenia k internetu. Inak je hra dostupná bezplatne, pričom musíte počítať s in-app platbami.

Okrem napádania a získavania nových ostrovov na vás čaká aj boj proti bossom a niekoľko sprievodných príbehov a úloh. Hra zaujme naozaj pekným grafickým spracovaním a jednoduchým ovládaním. V obchode Play si ju môžete stiahnuť bezplatne, no budete potrebovať viac ako 70 MB vnútornej pamäte. Ak vás hra zaujala, kliknite na náš widget nižšie.

Verzia: 34.151
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 34.151
Aktuálna cena: Zdarma

20.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+