MojAndroid

Chcete si vylepšiť svoj postreh a rýchle reakcie? Tak si rozhodne nainštalujte hru Axis. Tá sa principiálne veľmi podobá na titul Hexagon, ktorý si vo svete získal veľkú popularitu, a preto aj tejto hre predpovedáme úspešnú budúcnosť. A o čo v nej ide? Vašou úlohou je dotykmi posúvať strednú 4-farebnú maticu vpravo alebo vľavo tak, aby ste spojili vždy rovnaké farby. Zvrchu sa do stredu vlievajú vlny s rôzne preusporiadanými farbami a vašou úlohou je natočiť sa vždy tak, aby “dosadli” na rovnaké farby matice. Hoci to napísané znie veľmi ľahko, prax je trocha odlišná. Hra Axis je však dostupná bezplatne, a preto vám ju odporúčame vyskúšať, aby ste sa o jej náročnosti presvedčili na vlastnej koži.

Ak vás titul Axis zaujal, môžete si ho bezplatne stiahnuť pomocou nášho odkazu nižšie. Ide o hru od populárneho štúdia OneLastTry, ktoré je aj strojcom hry Round 2. Tej sme, ako mnoho ďalších mobilných hráčov, v našej redakcii podľahli a dodnes si ju radi zahráme. Akú hru hráte denne vy?

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

1.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+