MojAndroid

Vývojárska spoločnosť Rovio, ktorú poznáme prostredníctvom jednej z najúspešnejších mobilných hier Angry Birds, pripravuje ďalšiu novinku pre všetkých mobilných hráčov a nazvala ju Angry Birds Go. Zatiaľ, čo dostupné informácie sú naozaj len útržkovité, Rovio prezradil, že hra vám prinesie doposiaľ najbližší pohľad na Piggy Island. “Je to Angry Birds, ale nie také, aké poznáte!” uviedol Rovio. Podľa obrázkov sa jedná o istú formu závodnej hry.

Angry Birds Go Android hry

Spoločnosť vytvorila aj novú stránku go.angrybirds.com, kde fanúšikov legendárnej ságy Angry Birds podpichuje animáciou z pripravovanej hry. Otvorením stránky sa začne odpočítavanie a potom dráhou preletí veľkou rýchlosťou červený vták, ktorý zanecháva za sebou iba perie a prach. Sme zvedaví, čo si pre nás Rovio pripravilo tentokrát, no vyzerá to tak, že si budeme musieť ešte počkať. Ďalšie informácie budú totižto dostupné niekedy počas leta.

Angry birds Go Android hry

Zdroj: slashgear

13.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+