MojAndroid

Jeden z najpopulárnejších tvorcov mobilných hier, spoločnosť Rovio, dnes uviedol ďalší zo svojich vydarených titulov do Obchodu Play. Reč je samozrejme o hernej novinke s názvom Angry Birds Go!, o ktorej sme vás informovali už v minulosti. Nová hra prináša kopec zábavy a klasicky dobré spracovanie s motívom pretekov z kopca, tzv. downhill.

Angry Birds Go Android hry

Titul prináša okrem dobre spracovanej grafiky a chytľavého motívu aj postavičky známe z iných Angry Birds hier. Dostupných je niekoľko typov pretekov, pričom hra obsahuje samozrejme aj ďalšie súčasti a bonusy, ktoré umocnia váš herný zážitok. Autá si môžete vylepšovať na základe nahraných bodov, prípadne pomocou mikroplatieb, ktoré sú dostupné aj v tomto titule. Platby však nie sú nutnosťou a každého určite poteší, že je hra dostupná priamo v Obchode Play bezplatne. Ak vás Angry Birds Go! zaujalo, stiahnite si ho pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 2.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

11.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+