MojAndroid

Dnešný víkendový deň sa javí byť teplotne celkom príjemný a slnečný, prijmite teda naše pozvanie previezť sa na horskej dráhe a to priamo v New Yorku. Samozrejme, len virtuálne, prostredníctvom hry pre naše Android telefóny.

Roller Coaster Rush New York

3D Rollercoaster Rush New York je hra, v ktorej ovládate súpravu vozíkov horskej dráhy s pasažiermi. Hra obsahuje dva herné módy, Play Track a Play Race. V prvom je vaším cieľom každú trať prejsť čo najrýchlejšie a najdivokejšie, aby z toho mali pasažieri ten správny adrenalínový zážitok. Dá sa to dosiahnuť hlavne rýchlou jazdou a predovšetkým skokmi z prevýšení dráhy. Jedná sa totiž predovšetkým o arkádovú hru, v ktorej na rozdiel od skutočnosti súpravy s vozíkmi nedržia pevne na koľajniciach, ale pri skokoch či pádoch sa od nich odlepia aj na vzdialenosť niekoľkých metrov. Spestrením hry sú nestabilné úseky tratí, ktoré je potrebné prejsť veľkou rýchlosťou, pretože sa pod súpravou začnú prepadávať.

Dôležité je samozrejme neprehnať to, aby súprava pri divokých skokoch nehavarovala. Našťastie, jedinou tragédiou v takom prípade je nutnosť ísť daný level odznova, nakoľko autori hry mysleli na bezpečie pasažierov a vybavili ich padákmi, na ktorých v prípade havárie doplachtia až na zem:-)

V druhom móde, Play Race, sa spokojnosťou pasažierov vôbec nemusíte zaoberať, jediné, na čom záleží je rýchlosť a prejdenie trasy v čo najkratšom čase. V tomto móde súťažíte s ďalším protivníkom v podobe „ducha“, ktorého musíte poraziť a dôjsť do cieľa pred ním.

Jediným ovládacím prvkom je regulátor rýchlosti v ľavej časti displeja, ktorým určujete rýchlosť vašej súpravy. Grafika hry je trojrozmerná, naozaj pekná a plynule animovaná. Potešia aj nadšené výkriky ľudí v súprave pri skokoch, naopak, hudba je jednotvárna, otravná a je jej jedinou prednosťou je, že sa dá vypnúť.

Rollercoaster Rush New York je naozaj vydarená hra, ktorá na 40 rôznych tratiach poskytne naozaj množstvo zábavy na celé hodiny. K dispozícii je aj platená verzia, ktorá stojí zanedbateľných 76 centov a obsahuje ďalšie trate a rozšírené možnosti hrania. Za prednosť sa dá určite považovať aj absencia mikrotransakcií a otravných reklám.

Verzia: 1.6.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.10
Aktuálna cena: Zdarma

1.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+