MojAndroid

Ak poznáte film Lara Croft, určite vás poteší aj fakt, že teraz nájdete dobrodružstvá tejto akčnej hrdinky už aj pre zariadenia Android v hre Lara Croft – Guardian of Light. Fanúšikovia hier ako Tomb Raider sa budú citiť ako doma. Pre všetkých čaká naozaj zaujímavá adventúra, ktorá je doplnená zaujímavou grafikou a dejom.

Žiaľ, všetko toto, dobrodružstvo v jednom balíku, čaká zatiaľ exkluzívne len na majiteľov smartfónov Xperia. Vývojárska spoločnosť Square Enix Ltd. totiž, pravdepodobne, nadviazala s výrobcom telefónov a zariadení, spoločnosťou Sony, spoluprácu, pri ktorej prvé dni bude Lara Croft dostupná len pre tieto zariadenia.

Ostatným používateľom smartfónov a tabletov iných značiek neostáva nič iné, len byť trpezlivými a počkať na verziu, ktorá bude sprístupnená pre všetkých. Naopak dobrou správou pre majiteľov smartfónov Xperia je fakt, že hra Lara Croft – Guardian of Light je dostupná v Google Play Store za prijateľnú cenu 1,19 €.

Zdroj, foto: Google Play Store, hra Lara Croft

18.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+