MojAndroid

Vývojárske štúdio Rebel Twins, s ktorým sme sa v minulosti stretli vďaka hre Crumble Zone, si pre všetkých fanúšikov mobilných hier pripravilo nový titul s názvom Daddy Was a Thief. Tentokrát sa jedná o hru typu “nekonečná behačka” s trochu odlišným konceptom. Používateľov zaujme najmä bohatá animovaná grafika, ktorá je doplnená výbornou hrateľnosťou.

Daddy Was a Thief Android hry

V hre sa ocitnete v roli otca, ktorý dostal od zamestnávateľa výpoveď a tak nemá inú možnosť, než prečítať si knihu “Robbery for dummies” a začať kradnúť, aby uživil svoju rodinu. Po vylúpení banky, otec preskočí na susednú budovu a využíva svoju hmotnosť aby sa prebúral jednotlivými poschodiami smerom nadol. Ovládanie je v tomto prípade veľmi jednoduché – pomocou gesta potiahnutím prsta nadol. Veľmi veľkú rolu hrá najmä načasovanie. Na každom poschodí sú umiestnené rôzne prekážky ako napríklad delo, ktoré vás zmenší alebo policajní dôstojníci, ktorí na vás strieľajú. Peniaze získavate za rozbíjanie predmetov a môžete ich použiť na nákup vylepšení alebo úprav vzhľadu. Postupom hry sa vám odomykajú aj ďalší herný obsah.

Daddy Was a Thief Android hry Daddy Was a Thief Android hry Daddy Was a Thief Android hry

Daddy Was a Thief je veľmi jednoduchá no podarená hra, ktorá sa postará o niekoľkohodinovú zábavu. Jednotlivé poschodia sú generované náhodne, čím je zaručená odlišnosť každého kola. Najväčšou nevýhodou nového titulu je absencia určitej formy úloh, ktoré poznáme z úspešných hier typu Subway Surfer alebo Temple Run. Takýmto spôsobom vás hra po čase prestane baviť a jediným ťahákom zostane zbieranie mincí s cieľom zakúpiť si upgrade alebo prekonávať svoje skóre. Daddy Was a Thief je dostupná zadarmo a stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

Verzia: 2.1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.5
Aktuálna cena: Zdarma

21.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+