MojAndroid

Aplikácia Android Device Manager dostala posledný významný update ešte v roku 2015. Teraz sa mení na aplikáciu Find My Device a prináša tiež niekoľko noviniek. Očakáva sa, že viac informácií o tomto nástroji od spoločnosti Google bude spomenutých aj na tohtoročnej konferencii Google I/O 2017.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 17. týždeň 2017

Nová aktualizácia okrem zmeny názvu na “Find My Device” prináša tiež lepšie optimalizované prostredie, krajší dizajn, ale tiež zachované funkcie z predošlej verzie aplikácie. Naďalej bude možné spravovať, blokovať či vymazať vaše zosynchornizované zariadenia. Dizajnová línia sa však posúva z trochu staromódnej na jednoduché prostredie s prvkami Material Design od Googlu.

V novej verzii sú vaše zariadenia zobrazené ako ikony v hornej časti aplikácie. Funkcionality samotnej aplikácie sa následne nachádzajú v nižšej časti obrazovky. Aktualizácia prichádza vo verzii 2.0.014 a nahrádza tak staré zostavenie 1.4.4. Aplikácia Find My Device nemusí byť ešte dostupná v Obchode Play pre všetky krajiny. Ak by ste však mali o ňu záujem, prinášame vám odkaz na APK súbor aplikácie.

–> Stiahnuť APK súbor aplikácie “Find My Device” <–

Verzia: 2.1.005
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.005
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

18.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+