MojAndroid

Začalo sa nám dovolenkové obdobie, školáci si užívajú zaslúžené prázdniny. No nie všetci majú voľno a užívajú si oddych. Ak ste jedným z developerov, ktorý práve maká na svojej novej aplikácii, máme pre vás dobrú správu. A nie len pre vás, ale aj pre všetkých vývojárov zo Slovenska. Začína sa súťaž Android Code Summer 2013, kde verejnosť vyberie najlepšie a najzaujímavejšie aplikácie zo Slovenska. Stačí ak ste v tomto roku vypublikovali na Google Play Store novú aplikáciu alebo aktualizáciu svojej pôvodnej aplikácie.

AndroidCodeSummer2013-picture

Android Code Summer 2013

Súťaž Android Code je väčšine našich čitateľov známa. Vývojári, firmy a spoločnosti prihlasujú svoje aplikácie, odborná porota a verejnosť ich hodnotia a na konci roka už pravidelne vyhlásime najlepšie slovenské Android aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli urobiť aj akési predkolo koncoročnej súťaže. Android Code Summer 2013 je súťaž pre všetkých autorov aplikácií, ktorí už v prvom polroku stihli pripraviť svoju aplikáciu.

AndroidCodeSummer2013-logo

Prihlasovanie a hlasovanie

Prihlasovanie aplikácií začalo od 1.júla 2013 a skončí 15.augusta, prihlasovanie prebieha na stránke AndroidCode.sk. Do súťaže môžu vývojári a firmy prihlásiť svoje aplikácie, ktoré následne budú zaradené do verejného hlasovania. Posledné dva augustové týždne spustíme hlasovanie, verejnosť a čitatelia rozhodnú o najlepších aplikáciach.

Ceny a termíny

Pre najlepšieho vývojára môže byť okrem ocenenia, motiváciou aj nový mobil. Spoločnosť Samsung venovala do súťaže novinku Samsung Galaxy S4 mini. Vývojári, ktorí sa umiestnia na prvých troch miestach majú navyše zaručený postup na shortlist do záverečnej súťaže Android Code 2013, ktorá sa bude konať na konci roka. Organizátor súťaže Android Code Summer 2013 je portál MojAndroid.sk, partnerom letnej súťaže je spoločnosť Samsung.

AndroidCodeSummer2013-Partneri

4.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+