MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2019, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o 34 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2019. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách.

Hlasovanie predĺžené do 6.1.2020

Dobrá správa pre všetkých, ktorí ešte svojim obľúbeným slovenským aplikáciám nestihli dať svoj hlas. Hlasovanie predlžujeme až do 6.1.2020. Stále sa tak môžete zapojiť do súťaže, v ktorej môžete vyhrať novučičký smartfón Google Pixel 4. Stačí zahlasovať v ankete na portáli androidcode.mojandroid.sk a automaticky budete zaradení do žrebovania o tento skvelý smartfón.

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po deviatykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 11. 11. 2019 do 6.1. 2020. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je úplne nový nadupaný smartfón Google Pixel 4! Okrem víťaza hlavnej ceny odmeníme aj ďalších piatich z vás, ktorí dostanú doživotnú licenciu na navigáciu Sygic.

27.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+