MojAndroid

Ďalšou zaujímavou aplikáciou v ponuke Android Code 2015 je hra s názvom Hero Panda Bomber. Táto hra je znovuzrodením klasickej, legendárnej hry Bomberman. Je pomerne návyková a dokáže zabaviť široké spektrum hráčov. Vybláznia sa pri nej najmenší hráči, ale aj skúsení herní veteráni, ktorí si chcú pripomenúť úspešného klasického Bombermana.

Dostávame sa do úlohy hlavnej postavy – pandy a samozrejme, k dispozícii máme bomby. Hra ponúka až 40 rôznych levelov a k tomu 20 nepriateľov na odlišných úrovniach. Cieľom je oslobodiť všetky uväznené malé pandy. Manévrovaním a útočením po ploche je takisto nevyhnutné ničiť nepriateľov. Zaujímavým prvkom hry je stopercentná podpora Android TV (napríklad s využitím Google Nexus Player) či Nvidia Shield. Aplikácia Hero Panda Bomber je dostupná v Obchode Play zdarma a verzia pre Android TV dokonca bez reklám.

Verzia: 1.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.13
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Hero Panda Bomber je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

12.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+