MojAndroid

Celonárodná súťaž Android Code 2015 o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska je v plnom prúde a aj vy sa môžete do nej zapojiť a vyhrať. Stačí ak na stránke súťaže Android Code 2015 zahlasujete za najlepšiu aplikáciu. Po prvom kole prihlasovania aplikácií je od decembra spustené verejné hlasovanie. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú zaujímavé ceny. Konkrétne nový smartfón Samsung Galaxy S6 edge a 10x navigácia Sygic GPS Navigation s mapami pre celý svet v hodnote 80 EUR. Ak sa chcete do súťaže zapojiť tak neváhajte, hlasovať môžete ešte do 15. januára.

–> Hlasuj a vyhraj <–

Do súťaže k 15. decembru 2015 prihlásilo celkovo 26 slovenských aplikácií, ktorým sa krátko venujeme aj pri predstavovaní v rámci článkov Android Code 2015. Tie nájdete aj v katalógu Android aplikácie priamo na našom webe. Aj na základe nich sa môžete rozhodnúť, komu dáte svoj hlas. Teraz však neostáva už nič iné, ako ísť a zahlasovať za vášho favorita. A kto vie, možno sa práve na vás usmeje šťastie a vyhráte niektorú z vyššie spomínaných cien.

PARTNERI

Súťaž Android Code 2015 vznikla aj za podpory týchto partnerov, ktorým ďakujeme za spoluprácu.

Android Code 2015-partneri

10.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+