MojAndroid

Ďalšou aplikáciou zapojenou do Android Code 2015 je slovenská mobilná aplikácia z názvom Volume Timer. Táto naozaj užitočná aplikácia je zameraná na vypínanie a opätovné zapínanie zvuku či upozornení vo vašom smartfóne. Určite sa už každému z vás stalo, že po vypnutí zvonenia napríklad v škole, práci či kine, ste ich zabudli zapnúť späť. S touto aplikáciou sa to opakovať nebude. Po vypnutí zvonenia sa zobrazí vyskakovacie okno aplikácie Volume timer. V danom okne si nastavíte čas, kedy sa zvonenie má samo zapnúť späť. Zvonenie a notifikácie vašeho smartfónu sa po uplynutí daného času automatický obnovia. Nastavenia aplikácie poskytujú prehľadný dizajn, vami zvolený čas si nastavíte jednoducho posuvníkom. Aplikácia je navyše dostupná v Obchode Play úplne zdarma.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Volume Timer je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

14.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+