MojAndroid

Slovenská aplikácia Workout Log je ideálna ako váš tréningový denník. Jednoduchý tréningový záznamník poskytuje komplexné údaje o vašich tréningoch a telových štatistikách.. Aplikácia umožňuje výber predvolených cvikov pomocou výberu svalovej partie, na ktorú sa chcete momentálne zamerať. Primárne zameranie je hlavne pre cvičenie v posilňovni, no nájdu sa aj cviky, ktoré pracujú s vašou vlastnou váhou.

Na začiatok je potrebné zadať do aplikácie niekoľko údajov  o vašom tele, ako je výška, váha či obvod určitých častí tela. Tréningy nájdete jednoducho zoskupené v kalendári podľa dátumu alebo v zozname všetkých tréningov. Vaše výsledky si môžete pozrieť v prehľadných grafoch. Namerané dáta môžete vyexportovať do excelovského súboru a následne odoslať napríklad mailom. Táto zaujímavá aplikácia rozhodne nesmie chýbať u žiadneho fitness fanúšika, takisto si nájde miesto u každého kto rád cvičí a žije zdravým životným štýlom.

Aplikácia Tréningový denník Workout Log je dostupná v Obchode Play zdarma.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Tréningový denník – Workout Log je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

10.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+