MojAndroid

Na Slovensku sa objavuje čoraz viac bánk, či už lokálnych alebo celosvetových, ktoré majú záujem preraziť na našom trhu. Len máloktorej sa to ale podarí. Dôvodom môže byť aj starostlivosť o zákazníka, pretože v tejto oblasti mnohé spoločnosti nijako špeciálne nevynikajú. To ale nie je prípad Tatra banky, ktorá sa to snaží dokázať aj prostredníctvom svojej mobilnej aplikácie.

V prvom rade je nutné spomenúť takmer dokonalé grafické spracovanie samotnej aplikácie. Tatra banka v tomto prípade využila jednoduché tvary a farby ladené do Material dizajnu a predišla tým zbytočne neprehľadnému a preplnenému prostrediu. Dizajnová stránka ale nie je tým, čo aplikáciu odlišuje od podobných titulov konkurenčných bánk.

tatra banka tatra banka1

Samotná „appka“ totiž vo svojich útrobách ukrýva veľké množstvo skvelých funkcií, ktoré nadchnú azda každého jej zákazníka. Tak napríklad, okrem klasických prehľadov, výpisov z účtu, potvrdeniach o prijatí/odoslaní platby a detailného spracovania vo forme grafov a výsekov tu na vás čakajú zoznamy najbližších pobočiek banky a jej bankomatov, pričom používateľ sa tam môže niekoľkými kliknutiami nechať navigovať. Chýbať nebudú ani prehľady úverov a správa trvalých platobných príkazov. Tie tu môže používateľ vytvoriť, zrušiť, pozmeniť, ale odoslať možno tiež jednorazovú platbu na daný bankový účet.

tatra banka2 tatra banka3

Užitočnou funkciou je tiež takzvaný Spending report, kde si používateľ môže niekoľkými ťahmi a kliknutiami nastaviť rozpočet pre jednotlivo vytvorené kategórie, pričom pridať do nich môže rôzne produkty, ktoré sa primárne radia do zvolenej kategórie. Zaujme tiež možnosť výberu peňazí prostredníctvom mobilu, pričom v tejto oblasti priniesla Tatra banka na Slovensko akúsi revolúciu vo výbere hotovosti z bankomatov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Tatra banka je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+