MojAndroid

Prakticky každá popredná banka na Slovensku dnes disponuje minimálne jednou aplikáciou dostupnou pre inteligentné zariadenia. Výnimku netvorí ani ČSOB, ktorá si pre svojich zákazníkov pripravila zaujímavejšiu a prehľadnejšiu verziu internetového bankovníctva.

Ak máte radi svoje účty pod kontrolou, pravidelne sledujete pohyby vašich financií, alebo len chcete rýchlo a jednoducho posielať finančné prostriedky na iné bankové kontá, potom pre vás pojem internetbanking rozhodne nie je neznámym. Vo veľkej miere ale môžeme vravieť o nie príliš pohodlnom spôsobe platby, keďže nekonečné prepisovanie čísel pôsobí v kombinácii s často neprehľadným prostredím platobnej brány, prinajmenšom otravne. Zdá sa ale, že spoločnosti ČSOB sa to podarilo zmeniť.

 csob smartbanking2 csob smartbanking1

Práve ČSOB totiž v obchode Play ponúka zaujímavú aplikáciu Smartbanking, ktorá ponúkne používateľovi nielen graficky pekne spracované prostredie a uhladený dizajn, pri ktorom má všetko svoje miesto, ale tiež aj zaujímavé funkcie. Tie potešia nejedného klienta tejto banky. Tak napríklad, okrem samotného internetbankingu tu nebude chýbať elektronické zobrazenie vašich kreditných kariet, respektíve možnosť jednoduchého objednania a zaplatenia cestovného poistenia.

csob smartbanking3 csob smartbanking4

ČSOB sa snaží prispôsobiť svojim zákazníkov v čo najväčšej možnej miere, preto svoj počin v podobe aplikácie Smartbanking uvoľnila do obchodu Play celkom zdarma. Báť  sa pritom nemusíte ani vysokých požiadavok na hardvérové a softvérové vybavenie inteligentného zariadenia, jedinou podmienkou je totiž prítomnosť operačného systému Android vo verzii 2.2 a vyššej.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia SmartBanking SK je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

13.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+