MojAndroid

Mobilná aplikácia s názvom iMeteo.sk Počasie prináša aktuálne informácie o poveternostných podmienkach na Slovensku. Tieto informácie boli namerané na meteorologických staniciach rozmiestnených po celom území Slovenska. Aplikácia okrem pekného dizajnu ponúka jednoduché a prehľadné prostredie. Medzi funkcie patrí napríklad Rýchly prehľad, kde sa zobrazujú aktuálne informácie z miesta, kde sa nachádzate a takisto vývoj na nasledujúce hodiny. iRadar je funkcia, ktorá zobrazí polohu zrážok na podklade Google Maps na území Slovenska, Česka, Nemecka, Rakúska, Maďarska či Chorvátska, vrátane aktuálnych animácií.

Vo funkcii Regiopočasie si môžete pozrieť predpoveď na nasledujúcich 10 dní, či detailný hodinový vývoj počasia vo vašom meste či obci. Podobne funguje aj predpoveď pre celé Slovensko na najbližších 7 dní, ktorá je vyhodnocovaná a kontrolovaná meteorológmi. Aplikácia obsahuje taktiež záložku s výstrahami na blížiace sa nebezpečné poveternostné javy, takisto s upozornením na daný jav vo vašej blízkosti. Okrem počasia sa dá v mobilnej aplikácii iMeteo.sk dočítať o rôznych zaujímavostiach, štatistikách a komentároch k aktuálnemu počasiu, konkrétne v sekciách Aktuality a Články.

Aplikácia je dostupná zdarma v Obchode Play, avšak je dôležité spomenúť, že obsahuje “in-app” nákupy.

Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia iMeteo.sk Počasie je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

7.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+