MojAndroid

Zavolať si taxík pomocou telefónneho čísla už dnes nie je jediný spôsob pre rýchly odvoz. Mobilná aplikácia Hopin Taxi prináša inováciu v podobe rýchlej a jednoduchej objednávky taxíka. Žiadne čakanie na voľnú linku dispečingu, taxík si objednáte kedykoľvek z pohodlia domova, kancelárie či baru. V aplikácii sa dá jednoducho vybrať taxík podľa typu vozidla, ceny, obľúbenosti vodiča alebo iných vašich preferencií. Medzi takéto preferencie patrí napríklad preprava zvierat alebo cestujúceho na invalidnom vozíku. Možnosťou je takisto objednať automaticky najbližší voľný taxík. Ďalšou výhodou je, že nepotrebujete pri platbe hotovosť. Cestu môžete uhradiť kartou alebo pomocou služby VIAMO.

Polohu svojho objednaného taxíka môžete sledovať na mape v reálnom čase. Pomocou histórie objednávok máte prehľad o vašich uskutočnených jazdách. Možnosťou je takisto hodnotenie taxíkov alebo ich zaradenie medzi vaše obľúbené. Služba Hopin Taxi je momentálne dostupná v najväčších slovenských mestách ako Bratislava a Košice. Aplikáciu stiahnete pre Android v obchode Play zdarma, rovnako je dostupná aj pre operačné systémy iOS a Windows Phone.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Hopin Taxi je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

11.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+