MojAndroid

Chutia vám miešané nápoje a radi by ste si ich pripravili sami? Aplikácia Coctails Guru je určená práve pre vás. V ponuke je databáza až 15 000 kokteilov, ide teda rozhodne o podrobnú príručku pri príprave miešaných drinkov. Zložky kokteilov sú roztriedené na dve základné skupiny – alkoholické a nealkoholické. Môžete prehľadávať abecedný zoznam, vyhľadávať na základe názvu, použitého alkoholu alebo spôsobu prípravy. K dispozícii je takisto rebríček TOP 100 miešaných nápojov alebo zoznam najpopulárnejších drinkov.

Každý kokteil obsahuje podrobný popis prípravy a zoznam použitých zložiek, fotografie, komentáre ostatných používateľov, či ponuku podobných kokteilov. Zaujímavou funkciou je Bartender Academy. Ponúka nové tipy a triky pre začínajúcich barmanov, techniky prípravy či základnú terminológiu barmanov. Ide o akýsi tutoriál v príprave miešaných nápojov. Obrazovka „Aktivita“ zas ponúka najnovšie drinky, spolu s najnovšími fotografiami a komentármi. Ďalšou možnosťou je prepojiť aplikáciu s vašim profilom na Facebooku. Takto môžete naviac hodnotiť jednotlivé kokteily, pridávať nové obrázky alebo komentáre, a tým pomáhať ostatným používateľom pri príprave. Aplikácia Coctails Guru je dostupná pre Android v Obchode Play zdarma.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Coctails Guru je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

10.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+