MojAndroid

V obchode Play sa čas od času ocitne aplikácia, ktorá svojou primárnou funkciou možno nezaujme široké spektrum ľudí, ale svoju cieľovú skupinu si nájde vždy. Práve to je prípad titulu s názvom Čo to tu kvitne?, ktorý sa zameriava na kvety a rastliny, pričom dôkladne opíše ich výskyt, vlastnosti i vzhľad.

co to tu kvitne4 co to tu kvitne3

Možno ste sa už stretli so zaujímavou rastlinou, o ktorej ste si chceli čo-to prečítať, avšak ani za svet ste si nevedeli spomenúť na jej názov. Vďaka aplikácii Čo to tu kvitne? je s nekonečným lovením v pamäti koniec a používateľ si informácie o danej kvetine môže zobraziť rýchlo a pohodlne na displeji svojho inteligentného spoločníka. Všetko, čo preto musí urobiť, je zadať potrebné parametre – miesto, kde sa daná rastlina nachádza, farbu kvetiny a približný počet lupeňov. Aplikácia vám následne zo stoviek rastlín vyfiltruje niekoľko tých, ktoré vyhovujú vášmu popisu a vy tak už nebudete mať problém nájsť v zozname s fotografiami tú pravú.

 co to tu kvitne6 co to tu kvitne5

Zaujímavosťou je, že samotný titul Čo to tu kvitne? ponúka vo svojej databáze viac ako 600 druhov rastlín, preto sa nemusíte obávať, že tú svoju tu nenájdete. Aplikácia pritom ponúka plnú podporu slovenčiny a angličtiny, pričom do ostatných jazykov je schopná popisy rastlín prekladať automaticky pomocou Google Translate.

Verzia: 3.3.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.10
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Čo to tu kvitne? je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu.

23.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+