MojAndroid

Užitočná mobilná aplikácia s názvom Adoptuj zvieratko pomáha nájsť ľuďom toho pravého domáceho miláčika. Poskytuje priestor najmä pre propagáciu zvierat, ktoré si hľadajú nový domov v útulkoch, karanténnych staniciach alebo u dobrovoľníkov zo Slovenskej republiky. Ponuka zobrazených zvieratiek v aplikácii, takisto ako údaje o nich, pochádzajú z databázy webstránky adoptujzvieratko.sk.

Používanie aplikácie je naozaj veľmi jednoduché a intuitívne. Ako prvý krok si zvolíte druh zvieratka, o ktoré máte záujem a následne vyberáte bližšiu charakteristiku tak, aby vám to vyhovovalo. Ďalej si o danom zvieratku môžete prečítať podrobnejšie informácie, pozrieť fotky či videá. Aplikácia poskytuje tiež možnosť priamo kontaktovať útulok alebo dobrovoľníka, ktorý sa o vášho budúceho miláčika momentálne stará. Ak sa neviete rozhodnúť, ponúka možnosť označiť zvieratká do ponuky Obľúbené, kde si potom vybraných favoritov nájdete. V prípade, že zvieratku nedokážete poskytnúť nový domov, je tu možnosť zdieľania svojim priateľom na Facebooku. Aplikácia je okrem slovenčiny kompletne preložená do angličtiny aj nemčiny. Na základe nastaveného jazyka v telefóne aplikácia sama vyberie, ktorý jazyk použije.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia Adoptuj Zvieratko je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

 

9.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+