MojAndroid

Spoločne s anketou Orange Android Roka 2014 sme od novembra spustili ďalšiu súťaž. Portál MojAndroid.sk vyhlásil ďalší ročník súťaže Android Code 2014 – celonárodnú súťaž o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska. Do súťaže sa zapojilo celkom 24 aplikácií, ktoré môžete hodnotiť na stránke AndroidCode.sk/hlasovanie. Stačí vybrať 3 aplikácie, ktorým chcete dať svoj hlas, vyplniť meno a email, a potvrdiť kliknutím na link, ktorý vám príde emailom. Verejné hlasovanie končí 31. decembra 2014, pričom vyhodnotenie súťaže prebehne v priebehu januára, kedy aj porota určí výhercov v jednotlivých kategóriách. Samozrejme, pre hlasujúcich máme pripravené pekné ceny: smartfón Prestigio Grace a 10x navigácie Sygic.

Náš tip
Android Code 2014: Spúšťame verejné hlasovanie, vyberte najlepšie slovenské aplikácie

V sérii niekoľkých článkov vám predstavíme všetky aplikácie, ktoré boli do súťaže prihlásené. Dnes začíname prvým tuctom:

ČSOB SmartBanking

Komfortný prístup k financiám máte vždy a všade prostredníctvom aplikácie ČSOB SmartBanking. V novembri ju autori inovovali o spätnú platbu od používateľov, generovanie potvrdenia platby v PDF a zjednodušili tiež jej usporiadanie. Aplikáciu získate bezplatne, ak si otvoríte účet v ČSOB.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

iMeteo.sk Počasie

Vďaka tejto aplikácii budete konečne presne vedieť, aké počasie práve je, aké bude a kde sa práve teraz vyskytujú zrážky. Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.

Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma

Pokec

S Pokecom máte denne viac než 400 tisíc ľudí ako na dlani. Spoznávanie nových ľudí nebolo nikdy také zábavné. Pokecajte si v súkromí Rýchlej pošty, teraz aj foto prílohami, s notifikáciami nezmeškáte novú RP, prihlásených priateľov ani návštevy vášho profilu, vďaka Stretku spoznávate nových ľudí, svojím priateľom už môžete posielať emaily priamo z aplikácie a vďaka PIN kódu bude vaše konto v bezpečí.

Verzia: 3.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

PocketTribe

Chatuj, zdieľaj fotky alebo videá. Super rýchly spôsob ako sa spojiť s ľuďmi bez toho aby si sa vzdával svojich osobných údajov alebo poskytoval svoje kontakty komukoľvek, vrátane PocketTribe. Vytvor skupiny s kamarátmi a zostaň vďaka nim v kontakte. Všetko čo zdieľaš je vymazané za 24 hodín. Môžeš tiež vytvoriť eventy s ohraničeným časom, kde môžeš kohokoľvek pozvať. Po ukončení udalosti bude všetok zdieľaný obsah a všetky spojenia a nenávratne zmazané.

Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Subtl

Subtl rozumie sociálnej úzkosti v našich mestách a pomáha svojim používateľom dostať sa bližšie k cudzím ľuďom, ktorí okolo nás prechádzajú deň čo deň. Aplikácia zdieľa status podobný tweetu s použvateľmi v dosahu 200 metrov, pomáha tak prelomiť ľady s úplne cudzími ľuďmi. Aby sme pomohli odbúrať stres a úzkosť, naše spoty vystupujú ako tretie osoby, ktoré prevádzajú používateľov procesom zoznamovania sa s novými ľuďmi.

Open It ! – File Explorer

Ako už názov napovedá, môžete otvoriť rôzne súbory pomocou tejto jednoduchej aplikácie. Nie je potrebné sťahovať ďalšie aplikácie, je to all-in-one sada nástrojov pre otváranie súborov, ktorá splní vaše potreby.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

Partneri Android Code 2014

Ďakujeme partnerom za podporu súťaže Android Code 2014:

partneri android code

17.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+