MojAndroid

O tom, že na Slovensku vzniká veľa kvalitných Android aplikácií nie je pochýb. Vieme to aj my v redakcii, pretože sa každý deň s nimi stretávame. Rozhodli sme sa preto vyhlásiť cez leto súťaž Android Code Summer 2013, ktorá by zviditeľnila tieto aplikácie. Vývojári – autori aplikácií, majú možnosť do 15-teho augusta prihlásiť svoju aplikáciu do súťaže. Aktuálne registrujeme už viac ako 100 prihlásených aplikácií. Naši čitatelia a verejnosť vyberú tie najlepšie a najzaujímavejšie aplikácie zo Slovenska.

AndroidCodeSummer2013-picture

Android Code Summer 2013

Súťaž Android Code je väčšine našich čitateľov známa. Vývojári, firmy a spoločnosti prihlasujú svoje aplikácie, odborná porota a verejnosť ich hodnotia a na konci roka už pravidelne vyhlásime najlepšie slovenské Android aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli urobiť aj akési predkolo koncoročnej súťaže. Android Code Summer 2013 je súťaž pre všetkých autorov aplikácií, ktorí už v prvom polroku stihli pripraviť svoju aplikáciu.

AndroidCodeSummer2013-logo

Prihlasovanie a hlasovanie

Prihlasovanie aplikácií začalo od 1.júla 2013 a skončí 15.augusta, prihlasovanie prebieha na stránke AndroidCode.sk. Do súťaže môžu vývojári a firmy prihlásiť svoje aplikácie, ktoré následne budú zaradené do verejného hlasovania. Stačí, ak ste v tomto roku vypublikovali na Google Play Store novú aplikáciu alebo aktualizáciu svojej pôvodnej aplikácie. Posledné dva augustové týždne spustíme hlasovanie, verejnosť a čitatelia rozhodnú o najlepších aplikáciach.

AndroidCodeSummer2013-1

Ceny a termíny

Pre najlepšieho vývojára môže byť, okrem ocenenia, motiváciou aj nový mobil. Spoločnosť Samsung venovala do súťaže novinku Samsung Galaxy S4 mini. Vývojári, ktorí sa umiestnia na prvých troch miestach majú navyše zaručený postup na shortlist do záverečnej súťaže Android Code 2013, ktorá sa bude konať na konci roka. Organizátor súťaže Android Code Summer 2013 je portál MojAndroid.sk, partnerom letnej súťaže je spoločnosť Samsung.

AndroidCodeSummer2013-Partneri

12.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+