Vrámci pomoci a propagácie našej súťaže Android Code 2012 sme sa rozhodli spolupracovať aj s univerzitami. Prvé stretnutie bude v priestoroch Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave. Pripravili sme pre vás zaujímavý program a možnosť prísť si vypočuť inšpiratívne prednášky. Stretneme sa v stredu 24.októbra 2012 od 14,30 v aule BC300.
Program
15:00 - 15:30 Michal Chabada (MojAndroid.sk) - Android Code 2012: ako sa zapojiť do súťaže a vyhrať skvelé ceny a finančnú odmenu za svoju aplikáciu
15:30 - 16:00 Martin Adámek (Android developer) - Ako zarábať na svojich aplikáciách
16:00 - 16:30 Michal Štencl (Sygic) - Ako byť úspešný so svojou aplikáciou na Google Play Store
16:30 - 17:00 Pavol Magic (Sygic) - Sygic platforma pre developerov
17:00 - 17:30 Rasťo Kulich (Google Slovensko) - Ako sa môže zo Slovenska stať Silicon Valley
17:30 - 18:00 Richard Mihalovič (Android developer) - Zo života programátora
18:00 - 18:30 Peter Bartoš (SCR) - Dizajn Android aplikácií z pohľadu vývojára
18:30 - 19:00 Otázky, diskusia, networking
Prihláste sa na tejto adrese. Vstup na prednášky je zadarmo. Tešíme sa na vašu účasť.
Partneri Android Code 2012

Poznámka: Registrácia je nezáväzná, ale potrebná. Slúži pre potreby organizátorov na zistenie záujmu zo strany študentov a developerov.

bude niečo podobné aj v Košiciach alebo Prešove ? Ďakujem !
áno, pripravujeme podobnú aktivitu aj v Košiciach :-)
kedy asi ?? dakujem
Bude to vo stvrtok 8.11. :-)
bude zaznam z prednasok na webe?
to by sa hodilo :)
Pravdepodobne pripravime aj videozaznam, podla komentarov by bol o to zaujem. Urcite vsak preferujeme, ak sa zastavite vsetci osobne. Samozrejme, ktori su v BA :-)
+1 pre zaznam
Preco zrovna 24., ked som cez tyzden v Brne ? :( .. ach jaj jaj. zrovna ked robim ako bakalarsku pracu android aplikaciu, by sa mi vasa prezentacia urcite hodila…..
aj ja robim bakalarku android aplikaciu a tiez som akurat v stredu jediny den dovecera skole :)
ak chces, posli mi na seba kontakt, mozno by sme sa mohli navzajom s tou bakalarkou inspirovat
Co tak zorganizovat nieco take v Brne ? napr. VUT ? urcite by sa vela ludi potesilo :)
Do Ciech sa zatial nechystame :-)
nahravat sa to nebude?
A co nieco take na FRI v Ziline? :) Myslim ze ucast by bola viac nez slusna :)
Tento rok do uz na FRI nestihneme, aj ked sme to mali v plane. Mozno o rok :-)
A čo ak by sa spravil Hangouts na Google + pre tých čo nebudú sa môcť dostaviť ? Bude to LIVE cez youtube….. Kamera je a tý čo neprídu tak budú online a otázky tiež môžu zadávať… Ja sa chystám prísť :)