MojAndroid

Súťaž Android Code 2011 je pre slovenských Android developerov, ktorí sa majú možnosť zviditeľniť. Stačí len prihlásiť svoju aplikáciu a Android fanúšikovia a čitatelia nášho portálu MojAndroid.sk ich postupne ohodnotia a na záver porota vyberie tie najlepšie Android aplikácie a hry.

 

Slovenský developer Martin Vandžura pripravil aplikáciu s názvom Android Code, ktorá poskytuje prehľad a kompletné informácie o súťaži Android Code 2011. Aplikácia umožňuje prehliadať už prihlásené aplikácie s možnosťou priamo si ich nainštalovať z môjho Android telefónu.

Android Code 2011
Martin Vandžura
Verzia 1.0 (10. 11. 2011)
Veľkosť 713 kB
2.1+

Zadarmo

 

Aplikácia Android Code 2011 vznikla so súhlasom organizátora MojAndroid.sk

 

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

19.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+