MojAndroid

Google oficiálne ukončil prihlasovanie do beta programu Androidu Nougat, ktorý vybraným používateľom a dobrovoľníkom, prinášal najaktuálnejšie verzie operačného systému. Dnes už sa do beta programu neprihlásite,  Google ho však už čoskoro sprístupní práve pre najnovší Android O.

Android O, ktorý by mal niesť označenie Oreo, bol internetovým gigantom sprístupnený zatiaľ len ako veľmi skorá alfa verzia. Tá nie je určená pre každodenné používanie, a teda ani pre bežného používateľa. Jeho úlohou bolo oboznámenie developerov s niekoľkými novinkami, ktoré Google pripravuje.

Náš tip
Všetko o Androide O sa dočítate na tomto linku

Google by nový beta program Androidu O mal spustiť už čoskoro. Konkrétne sa hovorí o 17. máji, čo je deň začiatku developerskej konferencie Google I/O. Práve tu by mal Google predstaviť novinky, ktoré pripravuje v Androide. O tom, že Android Beta program pre Nougat skončil, informuje aj na svojich stránkach.

Ďakujeme vám za záujem o účasť v programe Android Beta Program! Beta verzia Android Nougat bola ukončená a všetky zariadenia, ktoré v nej boli zapojené, boli aktualizované na najnovšiu verejnú verziu. Ak stále používate beta verziu Nougat, môžete si stiahnuť najnovší úplný obraz OTA pre vaše zariadenie a súbežne ho načítať. Zariadenie sa tým nevymaže. Keď začne program Android O Beta, tento web budeme aktualizovať.

Zdroj: Google

8.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+