MojAndroid

V 48. týždni tohto roka sme si pre vás pripravili výber zaujímavých inzerátov na Android smartfóny z www.AndroidBazar.sk. Nájdete tu iba výhodné cenové ponuky, nakoľko sa mnohí z vás sťažovali na to, že niektorí inzerenti predávajú zariadenia drahšie, ako sa dajú kúpiť v kamenných obchodoch a predajniach. Takýchto predajcov nebudeme ďalej podporovať, nakoľko chceme zdieľať najmä ponuky výhodné pre vás, našich čitateľov.

Android smartfóny

V dnešnej ponuke vám predstavíme Android smartfóny s cenou do 250 EUR. Inzeráty na jednotlivé zariadenia otvoríte po kliknutí na jednotlivé obrázky, prípadne po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nad nimi.

Samsung Galaxy S5 za 240 EUR

12299705_1067073303324582_1353853959_o

Stav: používaný, záruka: informácia u predajcu, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie bez nabíjačky.

Sony Xperia Z Ultra za 200 EUR

IMG_20151128_152124-3

Stav: používaný, záruka: informácia u predajcu, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie.

Samsung Galaxy Note 3 za 249 EUR

SAM_6554

Stav: používaný, záruka: informácia u predajcu, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie a 6 originálnych krytov.

ASUS ZenFone 2 za 207 EUR

asus-zenfone-2

Stav: nový, záruka: 2 roky, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie.

Android príslušenstvo

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

29.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+