MojAndroid

Je nedeľa a my vám okrem iného prinášame opäť článok s názvom Android bazár. Minulý týždeň sme pre vás vyberali výkonné Android smartfóny za rozumnú cenu a tento týždeň vám chceme priniesť ďalší výber, tentokrát ale z kategórie Android tabletov. Vyberieme pre vás najlepšie zariadenia v jednotlivých cenových kategóriách a v článku nájdete tipy na najzaujímavejšie inzeráty z www.Androidbazar.sk. Pokiaľ máte doma aj vy Android tablet, ktorý nepoužívate, neváhajte ho pridať do nášho bazáru. Inzercia je bezplatná a denne sa cez Android bazár predá niekoľko zaujímavých Android zariadení.

Android tablet do 100 EUR

Pre začiatočníkov a nenáročných používateľov sme si pripravili výber Android tabletov do 100 EUR. V tejto kategórii si môžete kúpiť naozaj zaujímavé zariadenia, pričom vám do pozornosti dávame napríklad Prestigio MultiPad PMP5870C za príjemných 80 EUR, ktorý ponúka 2-jadrový procesor, HD displej s uhlopriečkou 7″ a 1 GB RAM. Zaujímavým je rozhodne aj Entourage Pocket Edgečo je vlastne kombinácia tabletu a čítačky elektronických kníh. Cena tohto zariadenia je 60 EUR. Pre základné potreby postačí aj Manta EasyTab so 7-palcovým displejom a základnou výbavou. V našom Android bazáre si ho môžete zakúpiť už za 38 EUR.

500x_entourage-edge1
Aj takéto zariadenie si môžete zakúpiť v Android bazáre. Entourage Pocket Edge je kombinácia tabletu a čítačky e-kníh.

Ďalšie inzeráty z kategórie Android tablety (usporiadané od najnižšej ceny).

Android tablet do 200 EUR

Náročnejší používateľ môže svoje potreby uspokojiť už s dvomi stovkami eur. V tejto cenovej relácii sa nachádzajú už naozaj výkonné tablety schopné prehrať vysokokvalitné filmy, ale aj vykonať akúkoľvek prácu. Jedným z nich je napríklad ešte nepoužitý Samsung Galaxy Tab 10.1, ktorý okrem vysokého výkonu ponúka aj 3G pripojenie pre neustály prístup k internetu. Jeho cena je 150 EUR. Pre vyznávačov čistého Androidu tu máme hneď dve ponuky. Používaný Nexus 7 2. generácie môže byť váš už za 150 EUR. Jeho pozitívami sú Full HD displej s uhlopriečkou 7 palcov, či výkonný 4-jadrový procesor. Na zahodenie ale určite nie je ani väčší Nexus 10, ktorý stále patrí medzi špičku. Ponúka 10-palcový displej s neuveriteľne jemným rozlíšením 2560 x 1600 bodov a výkonný 2-jadrový procesor Samsung Exynos. Pýši sa tiež najnovším Androidom 4.4 KitKat, ktorý si doň môžete nainštalovať formou aktualizácie. Cena tohto tabletu je 170 EUR.

Nexus 10 si v našom Android bazáre môžete kúpiť už za 170 EUR.
Nexus 10 si v našom Android bazáre môžete kúpiť už za 170 EUR.

Ďalšie inzeráty z kategórie Android tablety (usporiadané od najnižšej ceny).

High-end tablety pre najnáročnejších

Ak máte neobmedzený budget na nákup používaného Android tabletu, tak ste v správnej sekcii tohto článku. Najnáročnejším používateľom odporúčame tablet Nexus 7 II s 3G/LTE pripojením, ktorý ponúka všetko, čo by ste od 7-palcového zariadenia očakávali. Jeho cena je 310 EUR a ešte viac ako rok a pol je zariadenie v záruke. Ak hľadáte väčší displej, tak môže byť riešením zariadenie Samsung Galaxy TabPRO 12.2 Wi-Fi, ktoré ponúka jemný 12,2-palcový displej a perfektný výkon, ktorý zaručuje 4-jadrový procesor. Cena tohto tabletu je 430 EUR. Kompromisom medzi týmito dvoma zariadeniami je Samsung Galaxy Tab S 8.4ktorý ponúka 8.4″ displej s rovnako jemným rozlíšením a vysoký výkon. Jeho cena je 350 EUR.

Galaxy-Tab-S-8.4_inch_Titanium-Bronze_9
Samsung Galaxy Tab S 8.4 je ideálnym tabletom pre najnáročnejších používateľov.

Ďalšie inzeráty z kategórie Android tablety (usporiadané od najnižšej ceny).

Ak doma máte Android smartfón alebo tablet, ktorý nepoužívate, môžete ho bezplatne pridať do nášho Android bazáru a predať ho za rozumnú cenu.

24.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+