MojAndroid

Ani v 42. týždni tohto roka sme pre vás nezabudli vybrať tie najzaujímavejšie inzeráty z Android bazáru na stránke www.AndroidBazar.sk. Pripravili sme si pre vás tipy na niekoľko Android smartfónov, no dnes v článku nájdete aj inzeráty na zaujímavé Android príslušenstvo a tablety. Ako vždy, aj tentokrát vám odporúčame pridať inzerát na Android smartfón, tablet či príslušenstvo, ktoré vlastníte, no doma ho nepoužívate. Inzercia v Android bazáre je bezplatná a denne tu nájdete niekoľko zaujímavých ponúk.

Prvými inzerátmi, ktoré vám dnes predstavíme, sú ponuky na UMI X3 a THL 5000. Ide o smartfóny alternatívnych značiek, ktoré ponúkajú 8-jadrové procesory a 2 GB RAM, čo je solídna výbava pre akýkoľvek proces či aplikáciu. Oba zariadenia si v našom bazáre môžete kúpiť za cenu 230 EUR. Medzi ich prednosti patrí aj prítomnosť nového Androidu 4.4 či veľký displej s jemným rozlíšením.

thl 5000

Ak hľadáte smartfón so zárukou kvalitnej podpory a značky, môžete sa poobhliadnuť po Motorole Moto G v 4G verziiTento šikovný smartfón ponúka 4-jadrový procesor a dobrú výbavu, medzi ktorú sa radí napríklad 2070 mAh batéria či Android v najnovšej verzii. Kúpiť si ju môžete už za 165 EUR. Pre nadšencov tabletov máme tip na nový Android tablet Tesco Hudl 2 za 165 EUR, prípadne tip na Samsung Galaxy Tab 3 v 10-palcovej verzii za 200 EUR.

P_20141015_141217

Poslednou kategóriou v dnešnom výbere je inteligentné príslušenstvo. Z neho vám ponúkame hodinky ZGPAX S6, ktoré majú vlastné GPS, 3G, Bluetooth aj kameru. Stoja pritom oveľa menej ako ich konkurenti, iba 109 EUR. Pre fanúšikov známych značiek sme si pripravili tip na Samsung Gear Live s operačným systémom Android Wear, ktoré môžu byť vaše za sumu 199 EUR.

bazar-maly

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

19.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+