MojAndroid

Aj v 41. týždni tohto roka vám prinášame výber zaujímavých inzerátov z www.AndroidBazar.sk. Tentokrát sme sa rozhodli pre výber používaných vlajkových lodí, takže si vyberú aj tí najnáročnejší používatelia. Ide o smartfóny a jeden Android tablet, ktoré si môžete doplniť aj o zaujímavé Android príslušenstvo, ktoré sa rovnako predáva v našom bazáre. Ak si nevyberiete z inzerátov, ktoré vám prinášame, pozrite si ďalšie. V Android bazáre nájdete aktuálne viac ako 100 inzerátov.

Začneme pekne zľahka, a to ponukou na výborný LG Nexus 5Tento smartfón ponúka výkonné parametre, 5-palcový Full HD displej a čístý Android v najnovšej verzii, ktorý si ešte tento rok budete môcť aktualizovať na pripravovaný Android L. Jeho cena je 250 EUR. Nexus 5 nie je jediným smartfónom od LG v našom bazáre, a tak vám prinášame aj ponuku na LG G3. Ten ponúka 32 GB vnútornej pamäte a dokonca aj extra poistenie. Kúpiť si ho môžete za cenu 470 EUR.

Recenzia-LG G3 S-1

V našom Android bazáre sa už nachádza aj horúca novinka Lenovo Vibe Z2 Pro. Ide o výkonný smartfón s tenkou kovovou konštrukciou, ktorý ponúka najlepšie parametre na trhu za cenu 450 EUR. Jeho konkurentom je aj kovový HTC One M8, ktorý sa rovnako nachádza v ponuke nášho bazáru. Ide o výborný smartfón s ultrapixelovým fotoaparátom, ktorý si môžete kúpiť za cenu 370 EUR. Alternatívou k týmto zariadeniam môže byť ázijský šprintér Xiaomi Mi4. Ten je v našom bazári dostupný za 429 EUR a okrem samotného zariadenia získate touto kúpou aj kožený magnetický kryt a tlačidlo MiKey.

lenovo-vibe-z2-pro-7

Od spoločnosti Samsung sme si pre vás pripravili ich vlajkovú loď Samsung Galaxy S5, ktorý ponúka vodeodolnú konštrukciu a perfektné parametre. V Android bazári stojí 370 EUR. Okrem smartfónu vám ale ponúkneme aj vlajkovú loď Samsungu medzi tabletmi, zariadenie Samsung Galaxy TabPRO 8.4. Ten ponúka jemný displej a 4-jadrový procesor, pričom stojí 310 EUR.

bazar-maly

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

12.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+