MojAndroid

V 22. týždni tohto roku sme si pre vás pripravili výber zaujímavých inzerátov na Android zariadenia z www.AndroidBazar.sk. Nájdete tu iba výhodné cenové ponuky, nakoľko sa mnoho z vás sťažovalo na to, že niektorí inzerenti predávajú zariadenia drahšie, ako sa dajú kúpiť v kamenných obchodoch a predajniach. Takýchto inzerentov nebudeme ďalej podporovať, nakoľko chceme zdieľať najmä ponuky výhodné pre vás, našich čitateľov.

Android smartfóny

V dnešnej ponuke vám predstavíme niekoľko Android smartfónov s cenou do 50 EUR. Inzeráty na jednotlivé zariadenia otvoríte po kliknutí na jednotlivé obrázky, prípadne po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nad nimi.

Samsung Galaxy Mini za 30 EUR

ba_orig_3285613700_mobily-samsung-samsung-galaxy-mini-gt-s5570

Stav: používaný, záruka: nie, k zariadeniu dostanete: nabíjačku, USB kábel, 4 GB microSD kartu.

Samsung Galaxy S3 mini za 50 EUR

DSCN3082

Stav: používaný, záruka: nie, k zariadeniu dostanete: nabíjačku, USB kábel, krabicu.

HTC Desire 320 za 40 EUR

received_10203954794085447

Stav: používaný, záruka: áno, info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: 2 púzdra, 2 náhradné fólie, nabíjačka.

Samsung Galaxy Nexus za 50 EUR

48306875

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: nabíjačku, slúchadlá, USB kábel.

Android tablety

V dnešnom špeciálnom výbere zariadení do 50 EUR sa nachádza iba jedna ponuka na Android tablet.

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: nabíjačku s dátovým káblom, OTG USB 2.0 kábel.

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

31.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+