MojAndroid

V 31. týždni tohto roku sme si pre vás pripravili výber zaujímavých inzerátov na Android tablety z www.AndroidBazar.sk. Nájdete tu iba výhodné cenové ponuky, nakoľko sa mnohí z vás sťažovali na to, že niektorí inzerenti predávajú zariadenia drahšie, ako sa dajú kúpiť v kamenných obchodoch a predajniach. Takýchto inzerentov nebudeme ďalej podporovať, nakoľko chceme zdieľať najmä ponuky výhodné pre vás, našich čitateľov.

Android smartfóny

V dnešnej ponuke vám predstavíme niekoľko Android smartfónov s cenou do 300 EUR. Inzeráty na jednotlivé zariadenia otvoríte po kliknutí na jednotlivé obrázky, prípadne po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nad nimi.

Samsung Galaxy Note 3 32 GB za 260 EUR

P1030873

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, púzdro Spigen Slim Armor, Apple slúchadlá.

LG G3 16 GB za 220 EUR

DSC_0006-1

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, dve púzdra.

Lenovo Vibe Z2 Pro za 300 EUR

Lenovo Vibe Z2 Pro recenzia-1

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, dve púzdra.

Android tablety

V dnešnom špeciálnom výbere zariadení do 300 EUR sa nachádza niekoľko zaujímavých ponúk na Android tablety. Veríme, že si vyberie každý z vás.

Nexus 10 32 GB za 180 EUR

20150715_083837

Stav: používaný, záruka: nie, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, púzdro.

 

Xiaomi MiPad 16 GB za 200 EUR

51176838

Stav: nový, záruka: takmer 2 roky, k zariadeniu dostanete: originálne balenie.

Android príslušenstvo

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

2.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+