MojAndroid

Náš tím pre vás pripravil ďalšiu zaujímavú sekciu na stránke MojAndroid.sk. V sobotu na Android Roadshow v Košiciach sme predstavili novú sekciu Android bazár.

Potrebujete predať svoj starý Android telefón? Chcete kúpiť niekomu známemu lacnejší tablet? Zháňate pokazený telefón na náhradné diely? Radi by ste posunuli ďalej zaujímavé príslušenstvo, ktoré vás už omrzelo? Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali “áno”, potom je Android bazár presne pre vás. A inzeráty môžete pridávať úplne zadarmo(platí len pre osobnú inzerciu)!

Do Android bazáru sa dostanete kliknutím na odkaz “Bazár” v hornom menu, či na červenú ikonku “SALE” v mobilnej verzii stránky. Zoznam inzerátov môžete momentálne filtrovať podľa typu inzerátu (predaj, kúpa, výmena, darovanie, iné) a podľa kraja, v ktorom sa predávajúci nachádza. Tiež si môžete nastaviť počet inzerátov na jednu stránku.

Odkaz na podstránku na pridanie nového inzerátu nájdete vpravo hore nad panelom filtrovania. Pre pridanie nového inzerátu sa nemusíte registrovať, dá sa pridať aj anonymne. Vo formulári budete potrebovať nasledujúce údaje:

  • typ inzerátu (predaj, kúpa…)
  • titulok
  • text inzerátu
  • cena v eurách
  • kraj
  • kontaktný email
  • telefónne číslo
  • obrázok (PNG, BMP, GIF, JPG – max. 2 MB)
  • CAPTCHA kód

Zatiaľ nemáme v databáze žiadne inzeráty, ale dúfame, že s vašou pomocou sa začne plniť. Pre začiatok sme sa rozhodli, že inzerát sa bude zobrazovať po dobu 2 týždňov od jeho prijatia, časom dorobíme možnosť inzerát vymazať, a potom predĺžime dobu zobrazovania na 1 mesiac, možno aj dlhšie. Redakcia MojAndroid.sk si vyhradzuje právo moderovať všetky pridané inzeráty, aby sme zabezpečili, že sa na internet dostanú len kvalitné a reálne ponuky na predaj, kúpu, či darovanie Androidov.

Páči sa vám myšlienka bazáru pre Androidy? Bude miestom, kde budete predávať svoj starý Android, či kam sa občas obzriete za zaujímavým príslušenstvom?

24.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+