MojAndroid

Tento týždeň venujeme výberu Android zariadení od spoločnosti Samsung s označením “Galaxy Note“. Smartfóny a tablety sme vybrali z Android bazáru, ktorý nájdete na stránke www.AndroidBazar.sk a veríme, že vám pomôžeme pri výbere používaného smartfónu alebo tabletu. Ak máte doma smartfón, tablet či príslušenstvo, ktoré chcete predať, tak neváhajte a pridajte ho na Android bazár. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej desiatky zaujímavých inzerátov, ktoré vám môžu byť inšpiráciou.

fotesky-001
Samsung Galaxy Note 2 za cenu 210 EUR.

Začneme pekne od konca, alebo lepšie povedané od najstarších smartfónov. V našom bazáre sa nachádza ponuka na Samsung Galaxy Note 2 v stopercentnom stave za cenu 210 EURK telefónu, ktorý ponúka 4-jadrový procesor a 2 GB RAM dostanete 2 pohodlné kryty a nabíjačku. Pri rýchlom jednaní možno ešte zjednáte z ceny!

Samsung Galaxy Note 2 s bohatým príslušenstvom za 350 EUR.
Samsung Galaxy Note 2 s bohatým príslušenstvom za 350 EUR.

Rovnaký model môžete kúpiť v našom bazári aj za cenu 350 EUR. V tomto prípade ale ku Samsungu Galaxy Note 2 dostanete okrem 4 puzdier a nabíjačky aj 64 GB pamäťovú kartu, 10400 mAh externú batériu a 1 nerozbitný, vode-odolný kryt celého tela. Samozrejmosťou je aj krabička a nabíjačka, bonusom je aj pôvodná zbierka manuálov :-)

Samsung Galaxy Note 2 za 220 EUR aj s množstvom príslušenstva.
Samsung Galaxy Note 2 za 220 EUR aj s množstvom príslušenstva.

Veľmi zaujímavou ponukou je aj Samsung Galaxy Note 2 za cenu 220 EUR. V balení sa spolu so smartfónom nachádza rovnako bohaté príslušenstvo, celkovo 3 kryty, ochranná fólia, náhradná batéria, externá batéria, či pamäťová karta a náhradný stredový rámik.

Samsung Galaxy Note 3 za cenu 380 EUR.
Samsung Galaxy Note 3 za cenu 380 EUR.

Medzi novšie zariadenia, ktoré nájdete na našom Android bazári patrí aj Samsung Galaxy Note 3 za cenu 380 EUR. K telefónu dostanete originálny a kvalitný kryt, ktorý ho ochráni pred prípadným pádom. Vhod určite príde aj zvyšný 1 rok záruky, ktorý môžete využiť pri objavení nejakej vady.

Samsung Galaxy Note 3 za 450 EUR.
Samsung Galaxy Note 3 za 450 EUR.

Vašej pozornosti by rozhodne nemal uniknúť ani Samsung Galaxy Note 3 v bielej verzii za 450 EUR. Je vo výbornom stave a okrem klasického príslušenstva vás určite poteší aj záruka trvajúca až do novembra 2015. Vhod príde aj možnosť vyskúšania si zariadenia priamo v Bratislave.

Samsung Galaxy Note 3 za 350 EUR.
Samsung Galaxy Note 3 za 350 EUR.

Posledná ponuka na Samsung Galaxy Note 3 má výhodu v možnosti výmeny za iné zariadenie. Cena 350 EUR nie je vôbec zlá a k telefónu dostanete aj originálne kožené púzdro. Samotný smartfón má iba pol roka, takže majiteľ ponúka aj dlhodobejšiu záruku.

Samsung Galaxy Note 10.1 za cenu 250 EUR.
Samsung Galaxy Note 10.1 za cenu 250 EUR.

Náš dnešný výber ukončíme ponukou na Android tablet Samsung Galaxy Note 10.1 Wi-Fi za cenu 250 EURIde o 10,1-palcové zariadenie s výkonným procesorom a 16 GB vnútornou pamäťou, ktorú si môžete rozšíriť aj o kapacitu 32 GB pamäťovej karty. Aj k tomuto tabletu dostanete rôzne príslušenstvo, napríklad nááhradné hroty na S Pen či USB kábel na pripojenie externej pamäte.

bazar-maly

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

2.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+