MojAndroid

V 39. týždni tohto roku sme si pre vás pripravili výber zaujímavých inzerátov na Android smartfóny z www.AndroidBazar.sk. Nájdete tu iba výhodné cenové ponuky, nakoľko sa mnohí z vás sťažovali na to, že niektorí inzerenti predávajú zariadenia drahšie, ako sa dajú kúpiť v kamenných obchodoch a predajniach. Takýchto inzerentov nebudeme ďalej podporovať, nakoľko chceme zdieľať najmä ponuky výhodné pre vás, našich čitateľov.

Android smartfóny

V dnešnej ponuke vám predstavíme niekoľko Android smartfónov s cenou do 250 EUR. Inzeráty na jednotlivé zariadenia otvoríte po kliknutí na jednotlivé obrázky, prípadne po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nad nimi.

LG G3 16 GB za 240 EUR

53405655

Stav: používaný, záruka: 18 mesiacov, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie so záručným listom, 32 GB pamäťová karta.

Lenovo S90 za 219 EUR

SAM_5500

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie so záručným listom.

Meizu MX4 za 240 EUR

Recenzia_Meizu_MX4_-_YouTube

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie so záručným listom.

LG G2 16 GB za 205 EUR

DSC01612-Medium-

Stav: používaný, záruka: 10 mesiacov, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie so záručným listom, 3 obaly, 2 ochranné fólie na displej.

Android príslušenstvo

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

27.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+