MojAndroid

V 35. týždni tohto roku sme si pre vás pripravili výber zaujímavých inzerátov na Android smartfóny a tablety z www.AndroidBazar.sk. Nájdete tu iba výhodné cenové ponuky, nakoľko sa mnohí z vás sťažovali na to, že niektorí inzerenti predávajú zariadenia drahšie, ako sa dajú kúpiť v kamenných obchodoch a predajniach. Takýchto inzerentov nebudeme ďalej podporovať, nakoľko chceme zdieľať najmä ponuky výhodné pre vás, našich čitateľov.

Android smartfóny

V dnešnej ponuke vám predstavíme niekoľko Android smartfónov s cenou do 100 EUR. Inzeráty na jednotlivé zariadenia otvoríte po kliknutí na jednotlivé obrázky, prípadne po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nad nimi.

Xiaomi Mi2 16GB za 90 EUR

IMG_20150829_171544342

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, púzdro, 2x ochranná fólia.

HTC Desire 500 za 75 EUR

20150816_141430-1

Stav: používaný, záruka: 1 mesiac, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, púzdro.

Samsung Galaxy S4 Mini za 100 EUR

sg41-1

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie.

Jiayu G4S za 100 EUR

Jiayu-G4

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie.

Samsung Galaxy S4 za 100 EUR

DSC_0449

Stav: poškodený – nefunguje displejzáruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, náhradná batéria, kryt S View.

Android príslušenstvo

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

30.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+