MojAndroid

Android Auto sa postupne dostáva do čoraz väčšieho počtu automobilov. Tento rok by mal byť prelomový aj pre Slovákov, ktorí by sa mali dočkať oficiálnej podpory pre tento infotainment systém vo viacerých automobiloch. Dobrou správou je, že Google Android Auto neustále vylepšuje a pridáva podporu pre ďalšie a ďalšie aplikácie. Najnovšie sa ma k ním pridať aj Waze.

Waze by mal doplniť navigáciu Google Maps, ktorá je v Android Aute už prítomná. Potvrdzujú to e-maily, ktoré Google rozposlal komunite Waze beta testerov, ktorým ponúkol možnosť testovať Waze práve na automobiloch kompatibilných s Android Auto. Oficiálneho spustenia tejto navigácie by sme sa tak mohli dočkať už čoskoro.

Prítomnosť Waze v systéme Android Auto nie je až tak prekvapujúca. Jej pridanie priamo do systému je však potešujúcou správou pre všetkých používateľov navigácie Waze, ktorá je veľmi obľúbená aj na Slovensku.

Zdroj: androidandme

4.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+