MojAndroid

Aplikácia Google Maps poskytuje používateľom satelitné zobrazenie na mnohých platformách, ale do teraz sa z nejakého dôvodu nikdy nedostala do aplikácie Android Auto. Už je možné nastaviť satelitný pohľad do navigácie vo svojom Android Auto systéme a vyzerá to presne tak, ako by ste zrejme očakávali.

Náš tip
Android Auto dostáva nové tlačidlo, ktorým minimalizujete aplikáciu

Zaujímavé je, že satelitný pohľad bol už istý čas dostupný v Google Maps služby Android Auto, ale iba pre smartfóny a nie pre vozidlá. Funkcia by mala byť už dostupná pre všetkých používateľov, stačí si skontrolovať svoje nastavenia. Treba však pamätať na to, že tento omnoho detailnejší satelitný pohľad na cesty bude veľkým žrútom dát. Ak teda patríte k skupinke používateľov šetriacich svoje dáta, zrejme si premyslíte, či si zapnete satelitné zobrazenie.

12.7.2018
Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+