MojAndroid

Najnovšia aktualizácia pre Android Auto priniesla naozaj množstvo zaujímavých funkcií a nových možností. Používatelia už môžu pristupovať k Obchodu Play, nové je aj používateľské rozhranie a po novom podporuje aj Google asistenta. Android Auto môžete vo svojom telefóne používať aj v prípade, že váš automobil funkciu nepodporuje. Stačí si vybrať nejaký kvalitný držiak, prípadne dokovaciu stanicu, zapnúť aplikáciu a hotovo. Jediným problémom v tomto prípade bude menší displej.

Náš tip
Toto sú modely Škoda, ktoré podporujú Android Auto

Možno ste už aktualizáciu dostali

V posledných mesiacoch sme videli zaujímavé aktualizácie, ktoré dovolili používateľom prístup ku kompletnému telefónnemu zoznamu, prípadne podporu WiFi. Novinkou je aj pridané tlačidlo, ktoré slúži na minimalizovanie aplikácie. Využijete to hlavne pri aplikáciách, ktoré majú problémy s kompatibilitou pri používaní Android Auto. Toto tlačidlo vám dovolí vykonať ktorúkoľvek funkciu vášho smartfónu, pričom Android Auto je stále aktívne. Túto funkciu obsahuje verzia aplikácie 3.3.582064, ktorú nájdete na tomto odkaze.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+