MojAndroid

Google predstavil druhú generáciu svojej aplikácie Android Auto a s ňou priniesol možnosť využívať tento systém aj bez toho, aby ste mali auto. Android Auto sa totižto stalo samostatnou aplikáciou, ktorá po novom funguje na väčšine Android zariadení, a tak nie je potrebné tento systém inštalovať priamo do automobilov.

Náš tip
Sony prinesie podporu pre Android Auto 2 za 440 eur

Android Auto 2.0 ponúka veľké tlačidlá pre ovládanie základných funkcií vášho smarfónu a nechýba ani navigácia a ovládanie multimédií. Zaujímavou je aj možnosť automatického spustenia aplikácie v prípade, že sa zariadenie pripojí k Bluetooth systému vo vašom automobile. Aplikácia aj napriek všetkému funguje len vo vybraných krajinách, medzi ktorými sa zatiaľ nenachádza Slovensko (najbližšie je podporované Nemecko). Dostupná je aj vo forme APK súboru, no ten v našej krajine rovnako nenainštalujete. Neostáva nám tak nič iné, ako čakať, kým Google sprístupní Android Auto aj v našich končinách.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

9.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+