MojAndroid

Android Astro File ManagerAplikácia ASTRO File Manager je prehliadač súborov pre Android platformu. Ponúka prehliadanie akýchkoľvek súborov stiahnutých cez webový prehliadač, umožňuje vytvárať a rozbaľovať zip súbory. Kombinuje zálohovanie a obnovu aplikácií z SD karty. Pri prehliadaní súborov a adresárov vytvára miniatúry, poskytuje rýchle a spoľahlivé vyhľadávanie obrázkov a textov.

ASTRO File Manager je správca súborov pre Android. Umožňuje spravovať súbory priamo v mobilnom telefóne bez nutnosti použitia počítača. Zoznam operácii so súbormi, ktoré Astro podporuje: kopírovať, vložiť, zmazať, otvoriť v iných aplikáciách, vytvoriť nový adresár a podobne. Výborná  je aj schopnosť označiť viac súborov a vykonať editáciu naraz. Ďalším šikovným prvkom je možnosť vyhľadávať súbory. Astro File Manager navyše podporuje aj prezeranie informácií o ostatných Android aplikáciách, ako sú meno balíka, verzia, veľkosť súboru a dokonca aj aktivity konkretnej aplikácie.

ASTRO File Manager navyše dokáže zálohovať Android aplikácie aj na SD kartu. Android používatelia budú určite radi, keď bude možné aplikácie inštalovať priamo na SD kartu a tak sa uvoľní interná pamäť telefónu, bez nutnosti ROOT-ovania telefónu. To znamená najprv zálohovať inštalačné súbory na SD kartu, potom odinštalovať aplikáciu.

Krátke video z testovania aplikácie ASTRO File Manager:

Cena: Zadarmo

QR code:

14.4.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+