MojAndroid

Populárny hudobný prehrávač môžem začať používať aj v mojom Androide. Na svetlo sveta sa dostala beta verzia tohoto obľúbeného prehrávača pre desktopy.  Android aplikácia Winamp ponúka základné funkcie hudobného prehrávača, ktorý má navyše zabudovanú funkciu synchronizácie s desktop verziou cez Wi-Fi alebo USB. Prehrávač umožňuje triedenie skladieb, ktoré je následne možné uložiť ako playlist. Beta verzia prichádza aj s widgetom, ktorý je možné uložiť na plochu a zostať tak informovaný o skladbách a posúvať sa medzi nimi. Winamp poskytuje kompletné info o aktuálnej skladbe: autor, album a ďalšie zaujímavé novinky cez služby ako Pandora, YouTube alebo Amazon.

Vyberáme z oficiálneho Winamp blogu:

Mobilize Your Library
A complete Android media management solution, that seamlessly syncs with your Winamp desktop library (USB or Wi-Fi).

Wireless Desktop Sync
No need to tie your Android phone down. Enable Wi-Fi sync and leave your cable behind (Winamp 5.59 beta required).

Persistent Player Controls
Quickly pause, change tracks, manage your play queue, see what’s playing and access the Winamp home screen.

Play Queue Management
The play queue is a temporary track listing that allows you to easily select and sort tracks. And if you like, save it as a playlist.

Widget Players & Shortcuts
Add playlist shortcuts and the widget player to the Android home screen. As well as enable playback control from the lock-screen.

Now Playing
Displays song info, album art and more. Press and hold on the song info to interact with other apps like Pandora, YouTube and the Amazon MP3 Store.

Scrobbling
Supports scrobbling with the Last.fm app installed (on your Android device). Capturing all of your mobile listening history in real time.

Beta verziu Winamp si môžete stiahnuť zo stránky výrobcu alebo naskenovaním cez QR kód:

22.10.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+