MojAndroid

Doteraz neznáma vývojárska spoločnosť z Bratislavy, Pressburg Associates, stojí za svojou prvou, no veľmi kvalitnou aplikáciou – ZmerajTo. Jedná sa o akýsi meter, resp. pravítko, pomocou ktorého dokážete zmerať čokoľvek, čo sa zmestí do záberu šošovky vášho smartfónu. Na výber máte pritom hneď niekoľko jednotiek, a tak sa o neprispôsobivosť aplikácie rozhodne obávať nemusíte.

1 4

ZmerajTo, alebo ak chcete TakeMeasure, pritom nevyužíva nič prevratné. Táto šikovná “appka” totiž beží na princípe  projektovej geometrie, ktorá hovorí o tom, že vlastnosti útvarov ostávajú zachované pri rovnobežnom, resp. stredovom premietaní. V praxi to teda znamená, že v aplikácii označíte akýkoľvek referenčný objekt – napríklad platobnú kartu, či bankovku a algoritmus sa postará o to, aby bol vami zvolený objekt presne zmeraný.

5 6

ZmerajTo si môžete stiahnuť z Obchodu Play úplne zdarma, ak vás však aplikácia zaujme a radi by ste prispeli vývojárom z Pressburg Associates na ich ďalšiu tvorbu, práve pre vás je dostupná verzia ZmerajTo (príspevok), za ktorú zaplatíte symbolické 1 €.

Verzia: 15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 15
Aktuálna cena: 1,00 €
Verzia: 15
Aktuálna cena: 1,00 €
12.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+