MojAndroid

Aplikácia vyhľadávacieho nástroja Yahoo pre počasie Yahoo! Weather bola aktualizovaná na verziu 1.1.0. Tá okrem vylepšenia niekoľkých funkcií prináša nový dizajn a prostredie motivované fotografiami zo siete Flickr, ktoré boli doteraz v aplikácii dostupné “v úzadí”. Teraz sa však zobrazujú ako hlavné pozadie pri prezentovaní počasia, čo aplikácii nepochybne pridáva na atraktivite. To, že je aplikácia pre ľudí atraktívna, potvrdzuje aj údaj o počte stiahnutí – viac ako 5 miliónov.

yahoo-weather-9

Nové fotografie zo siete Flickr sa zobrazujú nielen v celom prostredí aplikácie, ale aj v niekoľkých widgetoch, ktoré si môžete umiestniť na domácu obrazovku. Fotografie sa zobrazujú na základe vašej polohy, ktorú lokalizuje aplikácia automaticky alebo pomocou vami zadaného PSČ. Okrem nového prostredia aplikácia Yahoo! Weather ponúka pomerne presnú predpoveď počasia s bohatou informačnou zložkou, pričom údaje na displeji sú zobrazované veľkým a čitateľným písmom. Môžete si nechať zobraziť počasie pre najbližších 10 dní, dennú predpoveď pre každú hodinu, rýchlosť vetra, tlak, východ a západ Slnka, fázy Mesiaca či iné zaujímavé údaje. V aplikácii je tiež po novom dostupný widget pre zamknutú obrazovku, ktorý využijú majitelia zariadení so systémom Android 4.2 a novším.

V prostredí aplikácie Yahoo! Weather stačí potiahnuť obrazovku hore pre zobrazenie podrobností o počasí, pri potiahnutí dole aktualizujete všetky informácie. Okrem toho nájdete v aplikácii aj niekoľko menších úprav a zmien. Ak sa vám táto aplikácia páči a chceli by ste si ju nainštalovať alebo aktualizovať na novú verziu, spravte tak pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

15.8.2013
 • El Barto Adam Meszároš

  Keby mal cely Android takyto design, bolo by to krajsie ako dnesne Holo… Mne sa pacia veci, ked su prihladne :D A to pismo a ikonu su tiez velmi pekne… Pekne urobena praca, Yahoo! :D
  (Cisto len moj nazor, ked sa vam nepaci, chodte sa stazovat na lamparen :D)

  • fsdfds

   mne je pri takychto aplikaciach dizajn ukradnuty, hlavne nech je to presne, co sa o yahoo pocasi neda povedat, sice neni najhorsie, ale su aj presnejsie predpovede…

   • El Barto Adam Meszároš

    To je jasne, ze pri aplikaciach a pod. vecach to treba mat vyvazane, aj dizajn aj presnost aj stabilitu. Ale mne by sa pacil ten dizajn v ANDROIDE! :)

   • John

    Uplne suhlasim. Predpovede pre sk su nepresne. NEPOUZITELNA SOMARINA

 • Peter

  Stara iOS appka konecne aj na androide, hura!
  A Yahoo pocasia by som sa nebal, za posledne dni mala (aspon pre BA urcite) lespie predpovede zrazok ako slovensky Aladin.

 • Juraj Bobek

  Zaujmave ze pre Zilinu fotky neukazuje

 • Sav1N

  Design je Fakt pekný, ak to bude presné tak to bude skvelá app :)

+