MojAndroid

Určite ste sa už stretli so situáciou, kedy ste premeškali naliehavý hovor alebo udalosť len preto, že ste zabudli vypnúť tichý režim na svojom telefóne. Aplikácia TeXTe však môže podobným situáciám zabrániť. Slúži totižto na hlasné upozornenia, ktoré sa aktivujú zaslaním SMS správy v špeciálnom tvare. Ak vaši známy potrebujú súrnu pomoc, tak budete o tom vedieť.

TeXTe_1 TeXTe_2

TeXTe je jednoduchá aplikácia, ktorá bola vytvorená len s jediným účelom. Po zaslaní SMS správy, ktorá obsahuje vami nastavený kód, aktivuje hlasný alarm a to aj v prípade, že ste máte nastavený tichý režim. Výborne poslúži napríklad v noci, kedy si neprajete aby niekto rušil váš spánok, ale nechcete ani premeškať napríklad volanie o pomoc od vašich najbližších. S nainštalovanou aplikáciou  TeXTe stačí ak vám pošlú SMS správu, ktorá obsahuje nastavené kódové slovo, napríklad “pomoc”, a okamžite budete o tom vedieť. TeXTe sme otestovali a môžeme potvrdiť, že naozaj funguje. Autori ale upozorňujú, že môže mať problémy pri používaní SMS aplikácií tretích strán, ako napríklad GoSMS pro, Handcent a podobne.

Aplikácia je zadarmo dostupná na Google Play a kompatibilná aj so staršími verziami OS od Androidu 2.2. Stiahnuť si ju môžete pomocou nášho widgetu, ktorý prikladáme nižšie.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

 

14.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+