MojAndroid

Sledujete pozorne naše články? Tak vám rozhodne neunikla ani správa o aplikácii Cover, ktorá vyvolala veľký rozruch ešte pred svojim predstavením. Ide o alternatívnu aplikáciu pre zamknutú obrazovku vášho Android zariadenia, ktorá dodnes nemala konkurenciou. Všetko sa ale mení príchodom titulu Start. Ten ponúka rovnako, ak nie aj viac funkcií, pričom jeho veľkým pozitívom je jednoduchý dizajn a praktickosť. Množstvo ľudí určite poteší aj správa, že je táto aplikácia dostupná bezplatne. Viac si o nej môžete prečítať v nižšie situovaných riadkoch.

http://www.youtube.com/watch?v=ntot0bRyNB4

Prostredie zamknutej obrazovky Start si môžete upraviť stovkami tém, pričom sú podporované aj vlastné úpravy vo forme tapety či skratiek pre aplikácie a funkcie. Základom je rolovateľný pás s ikonami aplikácií pripnutý k ľavému boku displeja, dopĺňa ho viacúrovňové tlačidlo odomykania v spodnej časti obrazovky. Vďaka jeho skratkám môžete rýchlo zapnúť fotoaparát, SMS alebo vytočiť niektorý z posledne volaných kontaktov. Samozrejmosťou je interakcia so sociálnymi sieťami, ako aj pokročilé nastavenia samotnej aplikácie. K obsahu aplikácií môžete pristupovať bez toho, aby ste odomkli displej zariadenia, čo ale veľmi nepodporuje bezpečnosť tejto aplikácie. Hlavná je však podpora s natívnymi spôsobmi zabezpečenia.

Titul Start je dostupný bezplatne v obchode Play a na trh prichádza bez akejkoľvek beta verzie. Ak vás táto aplikácia zaujala, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie. My v redakcii sme si Start nainštalovali a v najbližších dňoch ho budeme testovať. Ak sa vám aplikácia páči, napíšte nám do komentárov vaše postrehy a hodnotenie.

Verzia: 4.7.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

28.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+