MojAndroid

Ready je vizuálny príťažlivý dialer, teda telefónna aplikácia, ktorá chce zlepšiť spôsob, akým telefonujeme. Vylepšuje nielen samotný zoznam kontaktov, ale aj obrazovku, ktorá sa zobrazuje počas telefonovania. Vývojári chcú dosiahnuť, aby mal používateľ priamo na tejto obrazovke k dispozícii niekoľko najdôležitejších úkonov a aby bolo vyhľadávanie kontaktov celkovo pohodlnejšie a intuitívnejšie.

Priamo počas vytáčania a zvonenia je možné pozrieť si históriu kontaktu, ktorému voláte, teda vaše vzájomné správy, telefonáty a udalosti v kalendári, ktoré sa vás týkajú. Počas samotného hovoru sa na obrazovke zobrazia skratky k niektorých možnostiam ako napísanie mailu, správy, alebo pridanie schôdzky.

Ready b Ready a Ready c

Aplikácia Ready sa vyznačuje prehľadným a sviežim dizajnom a vyzerá skutočne moderne. Stále však ide len o beta verziu a ak by ste ju chceli vyskúšať, musíte sa pridať do testovacej komunity na Google+. Len tak sa dostanete na stránku aplikácie Ready v obchode Google Play.

Zdroj: androidcentral.com

12.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+