MojAndroid

Android aplikácia Prvá pomoc slúži na poskytnutie základných informácií o prvej pomoci a ponúka návody a rady s tým, ako správne prvú pomoc vykonať. Tento titul je tak určený najmä ľuďom s rizikovou prácou, prípadne pre ľudí, ktorí v panike a strese zabúdajú na dôležité kroky pri záchrane ľudského života. V aplikácii však nájdete niekoľko ďalších informácií, ktoré vám môžu pomôcť i v bežnom živote.

Celkovo patrí titul Prvá pomoc, čo sa spracovania týka, medzi jednoduchšie aplikácie, čo však umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie sa orientovanie v kategóriách, do ktorých sú údaje v aplikácii usporiadané. Kladne hodnotíme prítomnosť obrázkových návodov či prítomnosť doplnkových funkcií, ako napríklad ICE čísla, podrobné informácie o majiteľovi zariadenia, či prítomnosť skratiek pre vytočenie akéhokoľvek typu záchrannej zložky. Tento titul bohatý na informácie je navyše dostupný bezplatne a ak vás zaujal, môžete si ho stiahnuť pomocou nášho odkazu na Obchod Play nižšie.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

5.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+