MojAndroid

Pre náročných používateľov môžu byť zaujímavé štatistiky o tom, ako využívajú svoje Android zariadenie. Dáta z takéhoto prieskumu môžu slúžiť na vytvorenie si akejsi “mentality” používateľa. Presne tieto funkcie sľubuje aplikácia s názvom Menthal. Po dobu používania zariadenia sleduje, aké aplikácie ste otvorili najčastejšie, koľko telefonátov ste vykonali, koľko správ napísali a podobne. Výsledky potom zhrnie na niekoľko prehľadných obrazoviek, pričom výsledkom je aj akési mentálne skóre používateľa. To sa objaví po prvýkrát až po 2 či 3 dňoch používania.

Ak nechcete aplikáciu Menthal využívať na získavanie vášho mentálneho skóre, môže vám dobre poslúžiť v otázke najpoužívanejších aplikácií. Viete vôbec, koľko minút či hodín strávite denne v aplikácii Facebook? Ak nie, Menthal vám to povie. Aplikácia je dostupná bezplatne v obchode Play a ak si ju chcete stiahnuť, môžete tak urobiť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
2.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+